Увага, недобросовісні продавці секонд-хенду!

Останнім часом почастішали випадки роботи різних "представників" і "перекупників" під нашим ім'ям. Нам стала надходити інформація з різних регіонів країни про те, що під нашою торговою маркою працюють різноманітні "торгові представники", "партнери" і "посередники", які нібито від нашого імені торгують секонд-хендом, який ми імпортуємо.

Офіційно заявляємо, що ми не працюємо через посередників і представників по регіонах і ніколи не працювали. Весь наш товар офіційно завозиться в Україну тільки нашим транспортом і під нашим повним контролем. Продаж і відправка секонд-хенду нашим партнерам і покупцям здійснюється тільки безпосередньо з нашого складу в Ужгороді. Тільки таким чином ми можемо забезпечити контроль поставок і якості що поставляється нами секонд-хенду.

Ми витрачаємо багато коштів, часу і сил на забезпечення надійної логістики по Україні, так, щоб кожен наш партнер швидко і якісно отримував наш товар в будь-якій точці України. Саме тому, ми не потребуємо допомоги так званих посередників і представників.

Всі наші робочі телефони та інша контактна інформація представлені на нашому офіційному сайті.

З повагою до Вас і Вашого бізнесу,

Ваша команда ЄвроМікс-Україна.