Класифікація та види секонд-хенду - що таке Крем, Екстра та Люкс секонд-хенд

Звичайно, не існує єдиної системи класифікації одягу секонд-хенд, кожен постачальник намагається придумати свої унікальні типи та види, але можна говорити про загальноприйняті і загальнозрозумілі групи.

Почнемо з того, що весь секонд-хенд ділиться на дві основні групи:

Оригінал (несортований секонд-хенд);

Сортований секонд-хенд.

Оригінал секонд-хенд - одяг, взуття, предмети домашнього вжитку, які безпосередньо здають люди, в тій упаковці (пакети, мішки, коробки і т.п.), в якій вони були зібрані. Оригінал ніяк не сортований, не перебраний і не відібраний. Якість оригіналу залежить від того, в якій країні, місті та районі зібрано секонд-хенд, в який час року і яким підприємством він збирався. Оригінал секонд-хенд проходить хімічну дезинфекційну і дезінсекційних обробку на спеціалізованих підприємствах. Існують також підвиди за типами збирання: оригінал домашнього збору та оригінал контейнерної збірки.

оригинал секонд-хенд

Сортований секонд-хенд - секонд хенд, який проходить відбір і сортування за однією або за кількома ознаками. Найчастіше секонд хенд сортується за наступними критеріями:

якість:

Секонд-хенд Люкс, Крем, Екстра - якісні та сучасні речі, в основному брендові, нові або майже нові, часто з бирками і цінниками. Це найдорожча і якісна категорія секонд хенду. Так, хочу зазначити, що багато хто через незнання речі з бирками і цінниками, які трапляються в речах секонд хенд, називають стоком. Це невірно, тому що стічними можуть вважатися речі уцінені в магазинах або на складах, але не продані.

сортированные джинсы Люкс секонд-хенд

Секонд-хенд 1 сорту - якісні речі без пошкоджень і слідів зносу. Це найбільш продавана категорія секондхенда, в ній міститься сучасний і модний одяг. Брак відсутній або легко усувається.

спортивный секонд-хенд 1-го сорта

Секонд-хенд 2 сорту - речі з невеликими і видимими слідами зносу і браком. Також туди потрапляє одяг, що вийшов з моди.

Секонд-хенд 3 сорту - речі практично непридатні для подальшого використання за прямим призначенням, містять значний брак, з високим ступенем зносу. Використовується як правило як дрантя або технічний текстиль.

Сезонність:

Літній і зимовий, весняний і осінній, а також демісезонний секонд хенд.

Гендерна класифікація:

Жіночий, чоловічий, а також дитячий секонд хенд.

типи:

Куртки, штани, спідниці, сорочки, взуття і т.д. і т.п.

сортированная обувь секонд-хенд

Крім того, дуже часто зустрічаються різні комбінації, наприклад, зимовий дитячий мікс 1-го сорту, жіночий літній крем і т.д., та й кожен постачальник намагається придумати унікальні комбінації по типу супер-крем дитячий мікс, тому дати вичерпну класифікацію секонд хенд практично неможливо, але перераховані вище види дають загальне поняття структури цього товару.

 

© Secondhand.uz.ua | використання матеріалів дозволяється виключно з посиланням на джерело