Камуфляж та військовий одяг

MASK

 
Ціна: €  7.50  /кг

В наявності +

Сортований якісний військовий одяг категорії ЛЮКС і 1 сорт. У мікс входять військові і камуфльовані костюми, штани, кітеля, куртки, комбінезони та інше. Фарби і патерни різні, але переважно німецькі, англійські, французькі, італійські та інших армій Європи.

Секонд-хенд категорії ЛЮКС - якісні речі без дефектів і браку з незначним або практично без зносу. Речі чисті і без плям, пошкоджень і сторонніх запахів.

Секонд-хенд 1 сорту - якісні та чисті речі з невеликим зносом, придатні для використання за прямим призначенням. Рідко трапляються речі з дефектами і забрудненнями, що підлягають усуненню.

Речі акуратно складені і упаковані в прозорі поліетиленові мішки. **

Сезон: зима, весна, літо, осінь.

Тара: 10 кг *, 30 кг

* При замовленні малих упаковок (10-15 кг) уточнюйте наявність і ціну у менеджера. Ціна товару, розфасованого в такі упаковки - дрібнооптова.

** При відправці замовленого товару через транспортну службу для Вашої зручності є можливість зашивати упаковки в непрозорі поліпропіленові мішки. Такі мішки захистять упаковки при транспортуванні від пошкоджень, забруднень і несанкціонованого розкриття. Вартість послуги - € 1.00 / упак.