Як усунути запах секонд-хенду

Дехто ставиться до речей з секонд-хенду, як до можливості економити на одязі, але одягатися якісно і красиво. Інші ж завжди проходять повз магазинів, де продають такі речі, тому що вважають, що «другі руки» - це не для них.
Сьогодні я не буду розповідати про всі плюси і мінуси кожної з позицій, але хочу відкрити універсальний спосіб позбавлення запаху одягу з секонд-хенду. Оскільки я буду про це писати, то ви вже змогли зрозуміти, що речі з секонду я купую, ношу і люблю за якість і зручність. Економія також має значення, так як я не люблю викидати великі гроші на те, що можна купити дешевше або через півроку - рік викинути.

Час міняти гардероб, адже літо вже зовсім скоро. Іноді для цієї мети я речі шию, іноді купую в торговому центрі, а іноді просто йду і купую речі з секонд-хенду. Минулий мій похід в магазин увінчався кількома красивими футболками за смішною ціною.
Єдине, що мене завжди напрягає - це вічна проблема цього стійкого запаху, який не так-то просто відіпрати. Два-три прання і навіть провітрювання не дають позитивного результату. Так, запах менше, але він все одно залишається.

Так було раніше, але зараз у мене є перевірений спосіб, який на всі 100% робить речі ароматними. Так, вони пахнуть не "другими руками", а порошком, ополіскувачем і свіжістю.

убираем запах секонд-хенда

Тож записуйте:

1. Після покупки речі сортуємо за кольоровою гамою (білі до білих, червоні до червоних і т.д.).

2. 20 мл нашатирного спирту 10% розчиняємо у 5 л теплої води. Замочуємо речі одного кольору на 1-4 години в цьому розчині. Працюємо в гумових рукавичках.

3. Після замочування речі відправляємо сохнути не менше 2-3 годин на свіжому повітрі.

4. Речі висохли? Тоді закидаємо їх в пральну машину і перемо при максимально допустимих температурах для тканини, яка використовується.

5. Під час останнього віджиму заливаємо порцію ополіскувача з хорошим стійким запахом.

6. Після прання речі сушимо на відкритому повітрі. Можна навіть залишити їх на добу, щоб вони «подихали».

Після такої обробки речі не пахнуть секонд-хендом. Правда, це стосується натуральних речей. Чим більше в складі тканини синтетики, тим більше їх потрібно вимочувати в розчині нашатирю (не більше 6 годин).

Ось і всі секрети. Сподіваюся, вони стануть у пригоді тим, хто теж купує речі в секонд-хенді і бореться зі стійким запахом після обробки речей.

Купувати такі речі чи ні - це ваша справа. Думаю, це таке ж делікатне питання, як:
- Їсти чи ні в ресторані ложкою / вилкою з тарілки, якими вже користувалися до вас?
- Ходити чи ні до сауни чи басейну?
- Купатися чи ні в море?
- Приміряти чи ні в магазині одяг без попереднього прання, який вже хтось приміряв до вас?

Успіхів! Гарних покупок!

секонд-хенд

джерело