Фірмовий літній одяг ЕКСТРА

BRAND SUMMER IT

 
Цена: €  4.70  /кг

В наличии -

Якісні сортовані фірмові легкі речі секонд-хенд категорії ЕКСТРА. В мікс входять виключно речі відомих брендів. Країна збору і сортування Італія, чим пояснюється виняткова яскравість і трендовість моделей.

У мікс входять сорочки, сукні, блузки, футболки, туніки, шорти, штани, спідниці, кофтинки, туніки і інші літні і весняні речі. Верхній одяг в мікс не входить. Мікс чоловічий і жіночий.

Секонд-хенд категорії ЕКСТРА - якісні речі, переважно брендові, без сильного зносу і дефектів. Велика кількість модних і майже нових речей. Речі чисті і без плям, пошкоджень і сторонніх запахів.

купити секонд-хенд онлайн

* При замовленні малих упаковок (10-15 кг) уточнюйте наявність і ціну у менеджера. Ціна товару, розфасованого в такі упаковки - дрібнооптова.

** При відправці замовленого товару через транспортну службу для Вашої зручності є можливість зашивати упаковки в непрозорі поліпропіленові мішки. Такі мішки захистять упаковки при транспортуванні від пошкоджень, забруднень і несанкціонованого розкриття. Вартість послуги - € 1.00 / упак.