Безкоштовна доставка секонд-хенду Україною

Доставка секондхенду по Україні

Відтепер всі, хто працює із гуртовим складом секонд-хенд "Євромікс", можуть отримати своє замовлення у свому місті, не сплачуючи за доставку.
При оформленні будь-якого замовлення на нашому гуртовому складі ми пропонуємо безкоштовну доставку у Ваше місто. 
Умови безкоштовної доставки поширюються на всі замовлення без обмежень в сумі і кількості товару, що замовляється. 
Термін дії даної пропозиції - необмежений. Пропозиція діє по всій території України. 

Останні новини та поступлення
 • Секонд-хенд уходить в онлайн

  Секонд-хенд уходить в онлайн

  Якщо раніше торгівля одягом секонд-хенд не поспішаючи та із значними затримками повторювала загальні тенденції класичної роздрібної торгівлі, яка широкими кроками входила в сферу онлайну, то зараз, отримавши кілька сильних поштовхів, зробила великий скачок. Особливо відчутним фактором стала коронакриза, яка поставила на межу виживання традиційний рітейлінг.  Локдауни, карантини вихідного дня, усілякі червоні та помаранчові обмеження серйозно понизили купівельну активність. Чудові торгові дні, коли десятками і сотнями покупці товклися в магазинах, розбираючи свіжий завоз, залишили лиш спогади. 

  Читати далі...

 • Запрошуємо до нашої вайбер-групи

  Запрошуємо всіх наших партнерів до нашої вайбер-спільности.

  Посилиння із запрошенням Ви можете отримати в адміністратора групи  за номером 0995619200

  В нашій спільноті Ви знайдете найсвіжішу інформацію про поступлення, прайс-листи та багато іншого.

  Ваш ЕвроМикс

 • Секонд-хенд і COVID-19. Чи можна підчепити коронавірус через секонд-хенд? Розбираємося разом

  Секонд-хенд і COVID-19. Чи можна підчепити коронавірус через секонд-хенд? Розбираємося разом.

  Якщо раньше доволі зрідка нам задавали питання щодо безпеки секонд-хенда, то в останній час це стало ледь не мемом. Природньо, особливо по відношенню до сумнозвісного коронавірусу COVID-19. Давайте разом розбиратися з питанням про ризики захворювання коронавірусом через секонд-хенд.

  Читати далі...

Наш гуртовий склад секонд-хенду знаходиться в Ужгороді. Для успішної співпраці надалі, ми наполегливо рекомендуємо Вам хоча б раз відвідати його, щоб оцінити асортимент і якість пропонованого нами товару. Надалі процес замовлення і відправлення товару може здійснюватися дистанційно.

Відправлення великих оптових партій товару ми організуємо власним або найманим транспортом в будь-яку точку України. Умови постачання - передоплата. Ви також можете замовити ваш товар на умовах наложеного платежу. Подробиці уточнюйте у наших менеджерів.

Відправлення дрібногуртових партій товару ми організуємо через служби доставки, або, при можливості, попутним транспортом. Ми співпрацюємо з такими службами доставки: ЄвроЕкспрес, Нічний Експрес, Автолюкс, МістЕкспресс. Умови постачання - передоплата.

Способи доставки.

Самовивіз - Ви можете замовити і забрати зарезервований товар своїм транспортом з нашого складу в робочий час.

Нова Пошта - відправка в робочі дні в усі міста України і населені пункти з відділеннями Нової Пошти.

Делівері - відправка в робочі дні в усі міста України і населені пункти з відділеннями Делівері.

Кур'єр - в разі необхідності ми можемо організувати доставку кур'єром до вказаної адреси.

 

Умови оплати.

Відправка товару здійснюється за передоплатою або післяплатою. Мінімальна партія замовлення для відправки - 30 кг. Оплата здійснюється в гривнях на рахунок продавця за курсом на день оплати і згідно виставленого рахунку. При оплаті післяплатою оплата проводиться кур'єру на місці або в відділенні кур'єрської служби при отриманні товару.
 

Умови повернення та обміну.

Товари секонд-хенд не підлягають поверненню та обміну за бажанням покупця.
Претензії щодо кількості і якості відвантаженого товару приймаються тільки в місці і в момент отримання товару. Такі слід оформити в присутність співробітника кур'єрської служби, водія або експедитора і негайно повідомити про це продавця.
У разі отримання товару, який відповідає за кількістю, змістом або якості замовленому, продавець погоджує з покупцем повернення, заміну, переоцінку або інші способи, що задовольняють покупця.

Будь-які питання, пов'язані з доставкою, оплатою і будь-яким іншим пов'язаним з покупкою питанням Ви завжди зможете вирішити з Вашим менеджером.